دیدار والی ولایت کندز با تورن جنرال زلمی ویسا قومندان قول اردوی 209 شاهین

امروز سه شنبه مورخ 13 حوت قبل از ظهر والی ولایت کندز با تورت جنرال زلمی ویسا قومندان قول اردوی 209 شاهین در دفتر کارش دیدار و ملاقات نمود .

درین دیدار جانبین در رابطه به وضعیت امنیتی فعلی تبادل نظر نموده و برای بهتر ساختن تامین امنیت در ولایت کندز با هم گفتگو نمودند.

درین دیدار والی ولایت کندز در رابطه به دست آورد های خود صحبت نموده افزود ، که در مدت کم وضعیت امنیتی این ولایت تغیر مثبت نموده و قناعت بخش میباشد ، و مردم حال می توانند بدون کدام خوف به زنده گی عادی خود ادامه بدهند.

تامین امنیت ، صلح و ثبات از جمله مسایل بود ، که والی کندز انرا از برکت حمایت مردم از مقام ولایت و ارگان های امنیتی خواند. و گفت این کار ما را کمک می کند تا به سوی یک آینده درخشان قدم بگذاریم.

والی ولایت کندز همکاری مردم را در پیش برد کار ها دز این ولایت سودمند خواند و علاوه کرد ، همکاری مردم سبب آن شده که مخالفین دیگر توان جنگ را در مقابل دولت از دست داده است.

از طرف دیگر زلمی ویسا از دست آورد های اخیر والی ولایت کندز به خوبی یاد کرده و گفت در حال حاضر وضعیت امنیتی واقعا بهتر شده و مردم کندز هم این تغیرات را حس می کنند.

زلمی ویسا هم چنان همکاری و حمایت مردم ولایت را از دولت شان یک کار نیک ومهم عنوان کرد و علاوه نمود که بدون همکاری مردم هیچ کار به پیش برده نمی شود .

ویبه مردم ولایت کندز گفت ، که در همه حال با مقام ولایت و ارگان های امنیتی شان همکار باشند.

زلمی ویسا گفت اردوی ملی مقیم ولایت کندز در خدمت مردم بوده و در هر زمان برای حل مشکلات شان اقدام خواهد کرد.

وی ولایت کندز و ولایت بغلان را از جمله ولایات بسیار مهم حساب کرد و افزود که ما برای تامین امنیت این ولایات و پروسه انتخابات توجه خاص داشته و از امکانات دست داشته خود برای تامین امنیت ولایات زون از هیچ نوع کار دریغ نخواهیم کرد.