دیدار والی ولایت کندز با شکریه پیکان نماینده مردم کندز در ولسی جرگه

امروز یکشنبه مورخ 4 حوت 1392 قبل از ظهر الحاج غلام سخی بغلانی والی ولایت کندز با شکریه پیکان نماینده مردم کندز در ولسی جرگه دیدار و ملاقات نمود.

درین دیدار خانم شکریه پیکان با والی ولایت کندز در رابطه به وضعیت کنونی تبادل نظر کردند.

شکریه پیکان گفت طوریکه دیده می شود ، مردم از وضعیت کنونی در ولایت کندز خوش بنظر می رسند.

وی علاوه کرد ، که مردم ولایت کندز از همه بیشتر به امنیت و صلح نیاز داشته ، و برای برآورد شدن این مسئله همه ما مسؤلیت داریم .

وی علاوه کرد که با وجود آنکه درولایت کندز در وقت کم کارهای زیادی صورت گرفته است ، اما باز هم یک سلسله نگرانی ها وجود دارد.

وی علاوه کرد ، از یک طرف وضعیت امنیتی بهتر شده ، اما از طرف دیگر یک تعداد از مردم برای رفتن در قریه و قصبات ابراز نگرانی می کنند.

وی گفت امید است ، تا مقام ولایت کندز برای نگرانی این افراد نقطه پایان بگذارد.

والی کندز ضمن سپاس گذاری از تشریف آوری شکریه پیکان ، افزود که برای آوردن امنیت در این ولایت تلاش های زیادی صورت گرفته است .

والی کندز گفت مقام ولایت با همکاری ارگان های امنیتی این ولایت مشترکا برای تامین امنیت کار می کنند.

به گفته والی کندز در شرایط امروزی حتی افراد بلند رتبه دولتی هم می توانند ، بدون محافط به ولسوالی های این ولایت سفر کنند.

والی کندز گفت تشویش های که در بعضی از مناطق وجود دارد ، برای حل آن تلاش ها جریان دارد ، اما با وجود آن هم وضعیت کنونی قناعت بخش است ، و برای امنیت سرتاسری در ولایت کندز پلان های مفید روی دست داریم.

والی کندز افزود تامین امنیت در یک زمان در سرتاسر ولایت امکان ندارد ، اما طبق پلان دست داشته می توانیم ، آهسته آهسته امنیت را تامین کنیم.

والی کندز گفت حال مردم می توانند ، بدون ترس و هراس به زنده گی خود ادامه داده ، و در صورت ضرورت برای حل مشکل شان به مقام ولایت بیایند.